VMBO Jongerenpanel in gesprek met de politiek

Vandaag vond op 2 College Durendael het jaarlijkse VMBO Jongerenpanel plaats. Tijdens deze bijeenkomst gingen jongeren actief in gesprek met raads- en commissieleden over stellingen die er écht toe doen – voor henzelf én voor onze gemeente.

Jongeren in dialoog

Het Jongerenpanel biedt leerlingen de kans om hun stem te laten horen in een informele setting. Onder begeleiding van politici werd er samen nagedacht en gediscussieerd over thema’s die direct raken aan de leefomgeving van jongeren in Oisterwijk.

PGB aanwezig

Namens PGB was raadslid Marieke Moorman aanwezig. Zij kijkt positief terug:
“Het was een mooie ochtend. Het is super om in een niet-politieke setting met de leerlingen van 2 College in gesprek te zijn over hun leefomgeving.”

Waardering voor de organisatie

Een bijzonder woord van dank gaat uit naar raadslid Inge van Beers, die de organisatie van dit waardevolle initiatief op zich nam. Dankzij dit soort ontmoetingen leren jongeren en politiek elkaar beter begrijpen en versterken we de betrokkenheid in onze gemeente.

👉 Geïnspireerd of heb je vragen? Mail ons via info@partijgemeentebelangen.nl of spreek een van onze leden aan.